BturguteLi ForuM #/ 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BturguteLi ForuM #/ 1

EğLencenin 2 ci AdResi!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anneannenin faciası

3 posters
YazarMesaj
0guzhan17
Admin
Admin

Anneannenin faciası Empty
MesajKonu: Anneannenin faciası   Anneannenin faciası Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 6:56 pm

Anneannem Anlamamış emin olun gercek Very Happy

Benim anneannem bir binada kapıcı ve yaşlı bir kadın , bir gün 7 numarada oturan kadın anneanneme Tom miks almasını sölemiş balkondan bagırarak
anneannem dergiciye gitmiş ve işler o sırada karışmış anneannem ne alacagını unutmuş 1-2 dk dusunmus sona hah demiş tombul s.k alacaktım Sona dergiciye bana bi tombul s.k verirmisiniz demiş adamlar anlamamıs
adamla anneannem evin oraya gitmişler anneannem kadına bagırmış kadın balkona çıkmış anneannem de "bu adamdan senin istedigini istedim ama öle bişey yok dedi " demiş. Sona adam da bagırmış " yaw abla bu kadın tombul s.k diyo ne diyo yaw" demiş.Kadın orda bi şoka ugramış "yaw teyze ben tom miks istemiştim naaptın sen yaw" demiş Hep beraber gülme krizine girmişler Very Happy:D

alıntıdır.

emeğe saygı, bir yorum yeter.
TRLoqum
Admin
Admin
TRLoqum

MesajKonu: Geri: Anneannenin faciası   Anneannenin faciası Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 7:02 pm

saol
https://kanaryaliradyo.yetkin-forum.com
ChuKy
Admin
Admin
ChuKy

MesajKonu: Geri: Anneannenin faciası   Anneannenin faciası Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:39 am

eLLLErine sağLık PayLAşımın İçin sAoL

Anneannenin faciası
1 sayfadaki 1 sayfası